Click here to go back to selection

Results

2020 Results

Under 8 Championship
1st Kushal Jakhria
2nd Patrick Damodaran
3rd = George Zhao, Tarkan Yumer

Under 10 Championship
1st Soham Kumar
2nd Emils Steiners
3rd = Elias Ruzhansky, Luoke Wang, Kameron Grose, Reya Li, Kushal Jakhria. 

Under 12 Championship
1st Elias Ruzhansky, Patrick Damodaran
3rd = Raman Vashisht-pigem, Kirill Noskov, Rohan Pal, Stanley Badacsonyi, Soham Kumar

Under 18 Championship
1st Anton Drel
2nd = Shivam Agrawal  Krrish Patel Alisha Vyas

Qualifying Zone 1 Under 8
1st = Oleg Verbytski, George Zhao
3nd = Kushal Jakaria, George Chen, Adithya Vadyanathan, Bandish Kulkarni


Qualifying Zone 2 Under 8
1st Advait Keerthi Kumar
2rd = Ayan Pradhan, GoldenKnight_CCF, Aden Kennedy, Sam Bradshaw, Theo Litvin, Emma Lanza

Qualifying Zone 3 Under 8
1st Patrick Damodaran
2nd = Dmitry Nikityuk, Jacob Dalah, Hugo Borrion

Qualifying Zone 1 Under 10
1st Bharath Jayakumar
2nd Jan Murawski
3rd = Kai Hanache, Pratyush Goswami, Rachel Yang, Bishop 42, Yiwen Ding, Ishaan Patel, Arthur Kendall, Alfred Soulier

Qualifying Zone 2 Under 10
1st Rock Yu, Jai Kothari, Advait Keerthi Kumar, Emils Steiners, Soham Kumar

Qualifying Zone 3 Under 10
1st = Alwis Joe Santhosh, Kameron Grose
3nd = Aden Kennedy, Adithya Vadyanathan, Mongoose88, Charlie Scheffel, Samarth Gupta, Safin Safarullakhan, Sloka Krishna Tamada, Timothy McBride, Conor Beattie

Qualifying Zone 1 Under 12
1st Stanley Badacsonyi
2nd = Kit Esdale, Tom Usharovsky

Qualigying Zone 2 Under 12
1st Avyukt Dasgupta
2nd = Kenneth Hobson, Emils Steiners

Qualifying Zone 3 Under 12
1st = Patrick Damodaran, Max Pert
3rd = Livio Cancedda- Dupuis, Soham Kumar, Kirill Noskov, Fenu Agbota, Tristan Del Mar, Alex Gao, Joshua Doyle, Lindsay Pyun, Mia Mouskos

Qualifying Zone 1 Under 18
1st Krrish Patel
2nd =

Amar Adatia, Adarsh Arun Ganeshbabu, Alfred Soulier


Qualifying Zone 2 Under 18
1st = Toby Cox, Theo Khoury
3rd =

Ethan Li, Alfred Soulier, Soham Kumar, Aron Saunders, Tashika Arora


Qualifying Zone 3 Under 18
1st Shivam Agrawal
2nd

Tashika Arora

3rd =

Suyash Srikanta Prasad, Zain Patel, Patrick Damodaran

 

This site is maintained by Laurie Winston. All information is believed correct at the time of publication.